23 Neobvyklých použití pro dětský prášek

Nalezeno v každém pobytu, kde je dítě nebo dítě, tento levný produkt a snadno přistupovat k překvapivou škálu možných aplikací, od péče o pleť, vlasy, nebo dokonce jako spojenec při čištění. ◊ Navzdory tomu, že má jako hlavní použití prevenci dětských vyrážek a často nemá svůj potenciál využívat, stojí za to znát všechny možnosti jejího použití.

Abyste lépe nyní produkt, zkontrolujte následující několik tipů k používání, které by mohly být užitečné ve svém životě:

1. Silence

nové tenisky své nové boty je na tom „malý šum“ na každém kroku? K tomu dochází kvůli tření mezi jeho součástmi. Když použijete malý mastek tím, že zvednete stélku, hluk zmizí.

2. Zpět

uzlin límce může být použit k usnadnění uzel v proudu (náhrdelníky, náramky), pouze posypat trochu mastek na horní uzel a pomocí jehly pomoci oddělit ji.

3. Pro pomoc při odstraňování

Aplikací mastek v oblasti, které mají být oholena před použitím vosku, se prášek podporu adheze vosku a, takže chráněný pokožky a pomáhá ji vyhladit přes jeho uklidňující účinek.

4. Obnovit starý nábytek

Pokud je nábytek páchnoucí, vrhání nebo roztržení při tahání zásuvek, jednoduše aplikujte mastek v dřevě, protože nábytek bude vypadat jako nový!

5. Pomozte antiperspirantu

Pokud antiperspirant nestačí na ochranu v horkých dnech, použijte malý mastek v podpaží. Pomáhá absorbovat pot a zabrání špatnému zápachu.

6. Ukončení mastné vlasy

Používání minerálních absorpční kapacity, když jsou vlasy mastné a není čas umýt si můžete dát trochu prášku na ruce a masírujte vlasovou pokožku, odstranění s hřebenem. Mastek vstřebává olej a vlasy vypadají, jako by vyšly z lázně.

7. Přidejte více objemu vlasů

Pokud se aplikuje na kořen vlasů, udělá šampon suchý, dává více objemu vlasům a pomáhá tvarovat účes!

8. Upokojte podrážděnou pokožku

Může být použita k uklidnění podrážděné a extra suché pokožky. Používá-li se v suchých oblastech těla jako lokty a nohy, chrání a uklidňuje oblast.

9. Absorbujte pot při teplých nočních hodinách.

Abyste zabránili tomu, aby se listy v horkých nočních hodinách zvlhly od potu, může se mezi nimi použít mastek. Tímto způsobem bude pot potřísněno a noční spánek bude co nejvíce obnovitelné.

10. Vyhnutí zápach kočičí bedničky

Když ji rozšířil na kočičí bedničky, a pomoci absorbovat moč, mastek zabránit zápach šířící se přes celou místnost.

11. Samostatné hrací karty

Nehrají karty v době hry? Stačí dát nějaký talku do papírového pytle, protřepete jej a karty se oddělí bez obtíží.

12. Obnovte knihy vlhkostí nebo plísní

Pokud jsou knihy plesnivé nebo mokré, je třeba je nechat vyschnout a poté použít mastek v postižených oblastech, čímž odstraníte přebytek. Takže budou opět připraveni být zachráněni!

13. Děsiví mravenci

Pokud vás mravenci obtěžují, můžete s prachem vytvořit malou bariéru a oni to vydají. Mravenci nemají rádi svou podstatu a nemohou projít touto bariérou kvůli hustotě prášku.

14. Namočte mastné skvrny

Jak již bylo zmíněno, pro snadné odstranění tukových skvrn, jednoduše odstranit přebytek ubrouskem a naneste pudr na tkanině, bude to absorbovat oleje, což usnadňuje mytí.

15. Odnímání gumových rukavic

Pokud jsou při čištění nalepeny ručníky na ručníky, je roztokem aplikovat mastek na prášek, aby se usnadnilo posunutí rukou posunutím pomocí výrobku. (Tj.

16. Snížení hluku v dřevěných podlahách

Stěrky, které tvoří dřevěné podlahy, mají tendenci klepat nebo praskat. Pokud se mastek nanese mezi štěrbiny desek, podlaha již nebude mít hluk. K tomu lze využít pomocný nástroj.

17. Zbavit se písku

Může být použit na obě nohy a tělo. Vlhkost v písku je absorbována práškem, což usnadňuje jeho odstranění pouze tím, že se rozloží na kůži. Skvělý tip, který je třeba provést před nástupem do auta, abyste se vyhnuli nečistotám během dovolené na pláži.

18. objem na oční řasy

Heslo prášek s malou pružnou tyč poté, co se první masku vrstvy řas způsobuje druhou vrstvu průchodem má větší adhezi tím, že poskytuje větší objem, aby řasy.

19. Obnovit lesk kůže

Stačí aplikovat na kůži kus a lesk s měkkým hadříkem nechat to svítí jako nové!

20. Vyhýbat se pěnivým nohám

Při použití práškového mastence ve vnitřních botách, které normálně voní, bude pot absorbován, čímž se zabrání nepohodlí.

21. Odstranění krevních skvrn

Chcete-li odstranit skvrny krve, připravte pastu mastek a vodu a aplikujte látkou na skvrnu, vyhýbejte se tření. Po uplynutí 30 minut místo čistěte. Jak voda zředí skvrnu a prach absorbuje žehličku, barva zmizí bez dalšího úsilí.

22. Zbavte se svědění po hmyzu?

Pokud se aplikuje na vrchol okamžitě po jeho vzniku, přinese vám úlevu ke svědění způsobenému skusem.23. Zbavte se škůdců
Oddělte asi pět nebo šest sazenic, umístěte je do pytle se třemi lžíci práškového mastence. Po několika sekundách potřásne vak, absorbce mastku malými listy zaručuje nátěr a ochranu proti škůdcům, což zaručuje zdravější růst.

Po těchto nových způsobech užívání dětského prášku stojí za to, že vsadíte na všestrannost prášku a máte vždy po ruce! (Tj.