6 cviků, které pomáhají zbavit se tukových vrstev na břiše

Rádi byste ZHUBLI a zbavili se vrstev tuku na břiše? Těchto šest jednoduchých cviků vám pomůže zbavit se nadbytečných kilogramů a tukových vrstev v oblasti břicha během pouhých několika měsíců.

Tuk na břiše nejenom působí neestesticky, je také nebezpečný pro zdraví. Rozšiřuje boky, ničí pas, vytahuje kůži, provokuje a podporuje vznik celulitidy a ukládá se do nepěkných záhybů. Zvláště nepříjemné jsou tukové vrstvy na břiše v případě, že jinak jsou tělesné proporce vyvážené a váha nijak zvlášť nevybočuje z normy. Tím více nás faldy na břiše zlobí a máme z nich komplexy.

Soubor cviků pro zhubnutí a eliminaci tuku na břiše.

S tímto souborem cviků si s problémem snadno poradíte během několika měsíců.

Jízda na kole – s přitažením loktů a obrátkami trupu rychle zpevníte svaly břicha i nohou.

Sklapovačky s obraty do stran – posaďte se na zem, pokrčte kolena a napněte svaly břišního lisu. Záda držte rovně, zakloňte se a pokrčené nohy zvedněte nad podlahu. Paže natáhněte před sebe nebo překřižte s dlaněmi položenými na ramena a obracejte trup střídavě doleva a doprava. Vydržte jednu minutu. Zkuste položit nohy na zem.

Cvičení v křesle nebo na gauči – posaďte se do křesla, rukama se opřete po stranách, nohy nadzvedněte nad podlahu. Při výdechu zvedněte kolena co nejblíže k hrudníku a vtáhněte břicho na maximum. Napínejte svaly.

Cyklosklapovačky s pokrčenými koleny – loktem se dotýkáte kolene opačné nohy. Zapojte velkou hmotu břišních a zádových svalů.

Motýlek — tento jednoduchý cvik pomáhá vytvořit pružné bříško a udržovat ho ve stálé formě.

Prkno –ke zvýšení efektivity tohoto oblíbeného cviku držte záda řádně napřímená a snažte se v pozici vydržet celou minutu.

Alena Svobodová

.custom_share_wrap{position:relative;width:100%;padding:10px
0 !important;text-align:left}

=========