Pokud máte doma Indulonu, máte vyhráno: Je levná a můžete ji využít hned na několik způsobů!

Pokud máte doma Indulonu, máte vyhráno: Je levná a můžete ji využít hned na několik  způsobů! - Příroda je lék

Určitě ji znáte i vy a pokud ji právě nemáte doma, určitě si pamatujete na časy, kdy nechyběla ani ve vaší domácnosti. Má skvělé využití …

Oblíbená mast má však mnohem více skvělých využití, než byste si na první pohled mohli myslet. V dnešním článku jsme pro Vás sesbírali tipy a triky, které vás přesvědčí, že Indulona není jen tak obyčejná mast na ruce!

Zázrak na suché vlasy

Mnohé ženy si nemohou účinky Indulony na vlasy vynachválit. Zejména, pokud vás trápí suché vlasy a roztřepené konečky, tento tip prý zabírá lépe, než drahé olejíčky na vlasy. Stačí, když si po mytí vlasů, natřete ruce Indulonou a jemně si projdete po vlasech (vyhněte se pokožce a kořínkům, vlasy masírujte jen po délce) a samostatnou pozornost věnujte konečkům. Vlasy budou lesklejší, hydratované a už na pohled hezčí a pružnější. Navíc, budou se méně lámat.

Voňavka vám vydrží celý den

Stačí stříknout ráno a parfém vydrží až do večera. Vyzkoušejte tento geniální trik! Naneste si obyčejnou Indulonu na pulzující místa na těle, kam si běžně stříkáte parfém – na zápěstí a krk. Pak stačí jen stříknout voňavku a můžete vykročit do nového dne. Indulona parfém zakonzervuje a bude vonět mnohem déle.

Aby boty nepromokli

Když koupím boty a potřebuji jejich naimpregnovat, aby nepromokli, vždy používám obyčejnou Indulonu. Nedám na ni dopustit, funguje výborně a používám ji i na ošetření ostatních kožených výrobků. Je to pro mě jednotka!

na rýmu

Když mám rýmu namažu si pod nos trochu Indulony smíchané s kapkou eukalyptového nebo mátového esenciálního oleje. Lépe se mi dýchá a mám zároveň i ošetřenou suchou a bolestivou pokožku od neustálého smrkání.

Pokračování na další straněxx_xx

Na krásné nehty

Když jsem měla problém s lámavostí nehtů, vždy mě zachránila Indulona. Prostě jsem si natřela ruce před spaním a důkladně jsem rozetřela i nehty. Už ráno jsem viděla změnu!

Proti komárům i na mráz

Když v létě jdu spát, namažu se obyčejnou Indulonou as komáry mám klid. Používám ji i venku, například když grilujeme a všichni jsou poštípaný a já nic. Asi jim nevoní, mně naštěstí ano. V zimě si ji zas dávám na lyžovačku – natírám líčka sobě i dětem, je to výborná ochrana před mrazivým počasím. V létě, pokud chcete, aby vám opálení z dovolené vydrželo co nejdéle, také doporučuji obyčejnou indulonu (tu modrou).

V dílně i pro krásu

Použijte ji na řetěz od kola i vrzající panty.

Barvíte si vlasy? Nezačínejte bez Indulony!

Indulonou si potřete pokožku hlavy na čele, krku a tam, kde může přijít do kontaktu s barvou. Díky tomuto jednoduchému triku se vám pokožka neobarví a namísto drhnutí stačí jednoduše setřít a máte klid.

popáleniny

Na hojivé účinky Indulony nedám dopustit. Pokud máte spálenou pokožku určitě si ji natřete Indulonou. Zklidňující a hojivý efekt ať už jste se spálili na slunci, nebo jste se dotkli rozpáleného plechu.

Aby dveře nazamŕzali

V zimě potíráme dveře na autě zevnitř Indulonou. Nikdy nepřimrznou ke gumičce.

atopický ekzém

Nic mi nepomohlo lépe, než natírání měsíčkovou indulonou. I když mám na některých místech hrubší kůži, když je pravidelně natírám Indulonou za pár dní se mi vždy zlepší.

Na zánět průdušek

Pár kapek propolisu smícháme s Indulonou a namažu si to na průdušky. Skvělý a léty osvědčený urychlovač léčby.

Zdroj.somzena