Toto cvičenie by sa malo vykonávať častejšie pre krásne vyrysované bruško

Niektorí ľudia sa už mnoho rokov snažia schudnúť, zmenšiť žalúdok a odstrániť nadbytočný tuk. Na tento účel sa používa široká škála metód a obzvlášť populárne sú diéty. No my sme však presvedčený, že nie je potrebné zaťažovať vaše telo vyčerpávajúcimi diétami.

cvičenie pre brucho a boky

Namiesto toho vám teraz navrhujeme vykonať jedno cvičenie, vďaka nemu si skvele vyformujete bruško!

AKÉ CVIČENIA SÚ EFEKTÍVNE

Každý deň vidíme stovky nových príspevkov a metód, ktoré vám pomôžu schudnúť. Existujú komplexy cvičení, ktoré zaručujú schudnúť, ale ako ukazuje prax, stačí len jedno. Je potrebná jedna vec – nájsť si na seba čas, a začať každý večer cvičiť.

cvičenie pre brucho a zadok

Počítať do šiestich

Takže v počiatočnej polohe ležmo je možné cvičenie vykonávať bez toho, aby nohy vseli z postele. Ľahnite si, paže pozdĺž tela. Zhlboka sa nadýchnite a úplne nafúknite žalúdok. Keď je žalúdok maximálne napnutý, v tejto polohe vydržte a počítajte do šiestich.

Pri výdychu sa snažte čo najviac vtiahnuť žalúdok, predstavte si, že sa snažíte dotknúť sa chrbtice. Zastavte sa v krajnom bode, počítajte do šiestich a znova sa uvolnite. Takéto cykly je potrebné vykonať najmenej 15–20 krát. Časom sa môže počet opakovaní zvýšiť.

cvičenia na brušných stranách

 Postupne musíte tiež zvýšiť váhu, s ktorou pracujete. Po prvé, vaša hmotnosť  bude stačiť na dôkladné naučenie sa techniky. Potom začnite pridávať malú váhu. Môže to byť vrecko piesku alebo soli. Niečo, čo je vhodné si dať na brucho. Začnite s hmotnosťou 300 gramov a trochu ju zvýšte.

Technika vykonávania sa od toho nezmení, iba si položte váhu na brucho a vykonajte cvičenie. Pre väčšie pohodlie ho môžete držať rukami. Vykonajte cvičenie každé ráno a ešte lepšie večer. Ak sa to robí pravidelne, čoskoro sa objavia prvé výsledky. Za pár mesiacov si všimnete, že brucho sa mení na svalnatejšie a slaninka sa stráca.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vyrysovane brucho

Nikto nezakazuje pridať k tomuto cviku zopár efektívnejších cvičení ktoré vám vyrysujú postavu . Tento cvik urýchli proces a určite to prinesie váš prospech. Ako vidíte, nie je to nič zložité, stačí si len stanoviť cieľ a nájsť si na seba čas!

zdroj: takprosto com